Отзывы о компании Arinka -інтернет магазин одягу та взуття
Тетяна А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Олександра К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Замовила кофту,але помилково вислали іншу,дуже схожу на неї.Все зробили дуже швидко:обміняли та переслали саме ту,яку хотіли. Оперативність-на вищому рівні!я й не сподівалася,що товар можна повернути та обміняти на потрібний...Син дуже задоволений!Дякую гарно продавцю за сумлінність та оперативність!!обов'язково замовлятиму ще!!
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Анна М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Світлана К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Гарне обслуговування, швидко відправили, є безкоштовна доставка. Нажаль я не вгадала з розміром взуття тому прийшлося відмовитись.
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Дуже шкода . що взуття не підійшло . Заходьте на новинки!
Олексій П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Таиса Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Хорошо
Гарний костюм ,розмір 42 на S підійшов ідеально , але на шортах видимі затяжки , що є не дуже приємним
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Перепрошуємо ,що не додивились невеличкі нюанси . Чекаємо на новинки)
Вікторія Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Юлия П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки)
Юлия С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Жилет якісний, дуже сподобався, теплий .
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Тетяна Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Все просто мега смачно🥰
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо за смаколиками)
Отзывы о компании Arinka -інтернет магазин одягу та взуття
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Замовила кофту,але помилково вислали іншу,дуже схожу на неї.Все зробили дуже швидко:обміняли та переслали саме ту,яку хотіли. Оперативність-на вищому рівні!я й не сподівалася,що товар можна повернути та обміняти на потрібний...Син дуже задоволений!Дякую гарно продавцю за сумлінність та оперативність!!обов'язково замовлятиму ще!!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Гарне обслуговування, швидко відправили, є безкоштовна доставка. Нажаль я не вгадала з розміром взуття тому прийшлося відмовитись.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Дуже шкода . що взуття не підійшло . Заходьте на новинки!
Гарний костюм ,розмір 42 на S підійшов ідеально , але на шортах видимі затяжки , що є не дуже приємним
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Перепрошуємо ,що не додивились невеличкі нюанси . Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки)
Жилет якісний, дуже сподобався, теплий .
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Все просто мега смачно🥰
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо за смаколиками)