Отзывы о компании Arinka -інтернет магазин одягу та взуття
Владислав К.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Оксана П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Будемо раді подальшій співпраці!
Ольга Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку! Носить з задоволенням ! Чекаємо на новинки)
Наталія Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Юлія Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Замовляє вже втретє. Ну дууууже смачно! Рекомендую👍
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!
Вікторія Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Тетяна А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Анастасія У.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Купувала як подарунок, хлопцю неймовірно сподобалося, ціни взагалі супер, за таку ціну дуже багато снеків. Ввічливий продавець,який враховує всі побажання клієнта, буду замовляти ще!🥰
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!
Марія Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки)
Соломія К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Дуже смачні джерки 😋
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи) Чекаємо на новинки)
Отзывы о компании Arinka -інтернет магазин одягу та взуття
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Будемо раді подальшій співпраці!
Дякуємо за високу оцінку! Носить з задоволенням ! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Замовляє вже втретє. Ну дууууже смачно! Рекомендую👍
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Купувала як подарунок, хлопцю неймовірно сподобалося, ціни взагалі супер, за таку ціну дуже багато снеків. Ввічливий продавець,який враховує всі побажання клієнта, буду замовляти ще!🥰
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки)
Дуже смачні джерки 😋
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи) Чекаємо на новинки)