Отзывы о компании Arinka -інтернет магазин одягу та взуття
Сергій П.
Отлично
Все добре!
Владислав З.
Нейтрально
Зв'язалися швидко, але товару нема в наявністі.
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук ! Перепрошуємо ,що обраної вами моделі не було у наявності , таке трапляється , бо не завжди своєчасно виробники оновлюють залишки . Ми намагаємось як найшвидше оновлювати наявність , дякуємо за розуміння!
Наталія К.
Отлично
Всі речі просто супер! Зручні, якісні. Мала в захваті і я теж. Тканина, крій, зручність, якість - все на висоті! Дякую за можливість купити такі класні речі, ще й за хорошу ціну!
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Ганна І.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Оксана Д.
Отлично
Оксана Д.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Виктория С.
Отлично
жилет понравился,размер подошёл, спасибо,супер!!!
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Тетяна А.
Отлично
Всі речі гарної якості, дитині все сподобалось. Лише позитивні емоції від прибданих товарів.
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Вікторія Г.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Марина М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Отзывы о компании Arinka -інтернет магазин одягу та взуття
Все добре!
Зв'язалися швидко, але товару нема в наявністі.
Дякуємо за відгук ! Перепрошуємо ,що обраної вами моделі не було у наявності , таке трапляється , бо не завжди своєчасно виробники оновлюють залишки . Ми намагаємось як найшвидше оновлювати наявність , дякуємо за розуміння!
Всі речі просто супер! Зручні, якісні. Мала в захваті і я теж. Тканина, крій, зручність, якість - все на висоті! Дякую за можливість купити такі класні речі, ще й за хорошу ціну!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
жилет понравился,размер подошёл, спасибо,супер!!!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Всі речі гарної якості, дитині все сподобалось. Лише позитивні емоції від прибданих товарів.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!