Отзывы о компании Arinka -інтернет магазин одягу та взуття
Лілія Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Все супер. РЕКОМЕНДУЮ
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Сергій Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Сьогодні отримали посилку й почали розпаковувати без особливих очікувань. Але вже з першого погляду стало зрозуміло — тут усе зроблено з увагою до деталей. Акуратна упаковка, охайне оформлення, приємне враження ще до відкриття. Та справжній момент «вау» настав тоді, коли ми спробували джерки. Смак, текстура, аромат — усе на дуже високому рівні. Не просто смачно, а реально кайфово. Видно, що продукт зроблений з розумінням і любов’ю до справи. Щиро дякуємо. Ваші джерки — це саме той випадок, коли очікування були перевершені.
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками)
Екатерина Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками)
Екатерина Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку! Чекаємо за смаколиками)
Ирина Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Дуже смачно! Дякую!
Комментарий продавца
Дякуєму за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!
Lena K.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Носить з задоволенням)
Наталія Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Любовь Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками)
Сергій С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Хороша робота. Оперативно та чітко. Успіху, дякую
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками)
Олена Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!
Отзывы о компании Arinka -інтернет магазин одягу та взуття
Все супер. РЕКОМЕНДУЮ
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Сьогодні отримали посилку й почали розпаковувати без особливих очікувань. Але вже з першого погляду стало зрозуміло — тут усе зроблено з увагою до деталей. Акуратна упаковка, охайне оформлення, приємне враження ще до відкриття.
Та справжній момент «вау» настав тоді, коли ми спробували джерки.
Смак, текстура, аромат — усе на дуже високому рівні. Не просто смачно, а реально кайфово. Видно, що продукт зроблений з розумінням і любов’ю до справи.
Щиро дякуємо. Ваші джерки — це саме той випадок, коли очікування були перевершені.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками)
Дякуємо за високу оцінку! Чекаємо за смаколиками)
Дуже смачно! Дякую!
Дякуєму за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Носить з задоволенням)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками)
Хороша робота. Оперативно та чітко. Успіху, дякую
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!