Отзывы о компании Arinka -інтернет магазин одягу та взуття
Надія Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Це просто підпал 😍🔥
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ви в цій сукні просто неймовірна)))
Вікторія П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Оксана В.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Наталія Г.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Оксана О.
Хорошо
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки!
Марія Ш.
Отлично
Щиро дякую! Все супер! Рекомендую! Замовляю не вперше!
Ирина К.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Маряна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
дуже якісні спортивні костюми. Діти одягали багато разів на фізкультуру, вони не покашлатились після багаторазового прання. І продавець ввічливий, відразу відправив замовлення. Дякую магазину! Мирного неба нам усім! 💙💛
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Ольга С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Магазин працює "на відмінно".Швидкий сервіс,відправка товару,товар належної якості відповідає заявленим характеристикам. Приємно робити покупки тут.Рекомендую його всім покупцям
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Юлія Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки!
Отзывы о компании Arinka -інтернет магазин одягу та взуття
Це просто підпал 😍🔥
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ви в цій сукні просто неймовірна)))
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки!
Щиро дякую! Все супер! Рекомендую! Замовляю не вперше!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
дуже якісні спортивні костюми. Діти одягали багато разів на фізкультуру, вони не покашлатились після багаторазового прання. І продавець ввічливий, відразу відправив замовлення. Дякую магазину! Мирного неба нам усім! 💙💛
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Магазин працює "на відмінно".Швидкий сервіс,відправка товару,товар належної якості відповідає заявленим характеристикам.
Приємно робити покупки тут.Рекомендую його всім покупцям
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки!