Відгуки про компанію Arinka- інтернет - магазин одягу та взуття
Тетяна А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Олександра К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Замовила кофту,але помилково вислали іншу,дуже схожу на неї.Все зробили дуже швидко:обміняли та переслали саме ту,яку хотіли. Оперативність-на вищому рівні!я й не сподівалася,що товар можна повернути та обміняти на потрібний...Син дуже задоволений!Дякую гарно продавцю за сумлінність та оперативність!!обов'язково замовлятиму ще!!
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Анна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Світлана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Гарне обслуговування, швидко відправили, є безкоштовна доставка. Нажаль я не вгадала з розміром взуття тому прийшлося відмовитись.
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Дуже шкода . що взуття не підійшло . Заходьте на новинки!
Олексій П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Таиса Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Добре
Гарний костюм ,розмір 42 на S підійшов ідеально , але на шортах видимі затяжки , що є не дуже приємним
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Перепрошуємо ,що не додивились невеличкі нюанси . Чекаємо на новинки)
Вікторія Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Юлия П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки)
Юлия С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Жилет якісний, дуже сподобався, теплий .
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Тетяна Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Все просто мега смачно🥰
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо за смаколиками)
Відгуки про компанію Arinka- інтернет - магазин одягу та взуття
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Замовила кофту,але помилково вислали іншу,дуже схожу на неї.Все зробили дуже швидко:обміняли та переслали саме ту,яку хотіли. Оперативність-на вищому рівні!я й не сподівалася,що товар можна повернути та обміняти на потрібний...Син дуже задоволений!Дякую гарно продавцю за сумлінність та оперативність!!обов'язково замовлятиму ще!!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Гарне обслуговування, швидко відправили, є безкоштовна доставка. Нажаль я не вгадала з розміром взуття тому прийшлося відмовитись.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Дуже шкода . що взуття не підійшло . Заходьте на новинки!
Гарний костюм ,розмір 42 на S підійшов ідеально , але на шортах видимі затяжки , що є не дуже приємним
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Перепрошуємо ,що не додивились невеличкі нюанси . Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки)
Жилет якісний, дуже сподобався, теплий .
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Все просто мега смачно🥰
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо за смаколиками)