Відгуки про компанію Arinka- інтернет - магазин одягу та взуття
Владислав К.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Оксана П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Будемо раді подальшій співпраці!
Ольга Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку! Носить з задоволенням ! Чекаємо на новинки)
Наталія Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Юлія Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Замовляє вже втретє. Ну дууууже смачно! Рекомендую👍
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!
Вікторія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Тетяна А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Анастасія У.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Купувала як подарунок, хлопцю неймовірно сподобалося, ціни взагалі супер, за таку ціну дуже багато снеків. Ввічливий продавець,який враховує всі побажання клієнта, буду замовляти ще!🥰
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!
Марія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки)
Соломія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Дуже смачні джерки 😋
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи) Чекаємо на новинки)
Відгуки про компанію Arinka- інтернет - магазин одягу та взуття
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Будемо раді подальшій співпраці!
Дякуємо за високу оцінку! Носить з задоволенням ! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Замовляє вже втретє. Ну дууууже смачно! Рекомендую👍
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Купувала як подарунок, хлопцю неймовірно сподобалося, ціни взагалі супер, за таку ціну дуже багато снеків. Ввічливий продавець,який враховує всі побажання клієнта, буду замовляти ще!🥰
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки)
Дуже смачні джерки 😋
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи) Чекаємо на новинки)