Відгуки про компанію Arinka- інтернет - магазин одягу та взуття
Юлия И.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже погано
Земфіра М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Євгенія Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Дуже задоволена замовленням. Гарне пакування. Ще додатково поклали крафтові пакети на подарунок. Все сподобалось. Але, ми живемо в одному місті. Я б забрала сама у продавця. А так 100 грн за доставку НП.
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ) Чекаємо на новинки!
Александр М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Данило К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Микита Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Добре
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Аліна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Татьяна Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!Чекаємо на новинки)
Ирина В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
До продавця претензій немає, все швидко і якісно. Лише доставка на точку видачі Розетка затяглася і тривала 8днів.
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи) Чекаємо на новинки)
Андрій А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки)
Відгуки про компанію Arinka- інтернет - магазин одягу та взуття
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дуже задоволена замовленням. Гарне пакування. Ще додатково поклали крафтові пакети на подарунок. Все сподобалось.
Але, ми живемо в одному місті. Я б забрала сама у продавця. А так 100 грн за доставку НП.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ) Чекаємо на новинки!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!Чекаємо на новинки)
До продавця претензій немає, все швидко і якісно. Лише доставка на точку видачі Розетка затяглася і тривала 8днів.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи) Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки)