Відгуки про компанію Arinka- інтернет - магазин одягу та взуття
Маріанна Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки!
Анастасия Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Нейтрально
Коментар продавця
Добрий день! Костюм , який ви замовили розміру 122 є у наявності , вам він не підійшов по замірах , тому замовлення скасували , більшого розміру даної моделі не було в наявності , але і в оголошенні також не було вказано , що більший розмір є.
Александра С.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Ліліана С.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Ганна Г.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Мироненко В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Валентина П.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Ольга Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Шорти дійсно якісні за таку ціну. Дякую
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Наталія Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки!
Христина М.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки)
Відгуки про компанію Arinka- інтернет - магазин одягу та взуття
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки!
Добрий день! Костюм , який ви замовили розміру 122 є у наявності , вам він не підійшов по замірах , тому замовлення скасували , більшого розміру даної моделі не було в наявності , але і в оголошенні також не було вказано , що більший розмір є.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Шорти дійсно якісні за таку ціну. Дякую
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки)