Відгуки про компанію Arinka- інтернет - магазин одягу та взуття
Світлана Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
ПокупецьУгода на маркетплейсі Prom.ua
Добре
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Лариса Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Дуже,привітливі продавці,бистро реагують на замовлення,та отправку товара!Дуже задоволена!Дякую!😊
Коментар продавця
Дякуємо за гарну оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Микола Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Ніна В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дмитро М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
дякую
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки)
Ольга А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Паша Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Анна М.
Нейтрально
Коментар продавця
Дякуємо за відгук ) На жаль виробники несвоєчасно оновлюють залишки , тому можливо відсутність товару. Намагаємось як найшвидше оновлюватись. Дякуємо за розуміння!
Ирина Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Відгуки про компанію Arinka- інтернет - магазин одягу та взуття
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дуже,привітливі продавці,бистро реагують на замовлення,та отправку товара!Дуже задоволена!Дякую!😊
Дякуємо за гарну оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
дякую
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за відгук ) На жаль виробники несвоєчасно оновлюють залишки , тому можливо відсутність товару. Намагаємось як найшвидше оновлюватись. Дякуємо за розуміння!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)