Відгуки про компанію Arinka- інтернет - магазин одягу та взуття
Сергій П.
Відмінно
Все добре!
Владислав З.
Нейтрально
Зв'язалися швидко, але товару нема в наявністі.
Коментар продавця
Дякуємо за відгук ! Перепрошуємо ,що обраної вами моделі не було у наявності , таке трапляється , бо не завжди своєчасно виробники оновлюють залишки . Ми намагаємось як найшвидше оновлювати наявність , дякуємо за розуміння!
Наталія К.
Відмінно
Всі речі просто супер! Зручні, якісні. Мала в захваті і я теж. Тканина, крій, зручність, якість - все на висоті! Дякую за можливість купити такі класні речі, ще й за хорошу ціну!
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Ганна І.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Оксана Д.
Відмінно
Оксана Д.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Виктория С.
Відмінно
жилет понравился,размер подошёл, спасибо,супер!!!
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Тетяна А.
Відмінно
Всі речі гарної якості, дитині все сподобалось. Лише позитивні емоції від прибданих товарів.
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Вікторія Г.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Марина М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Відгуки про компанію Arinka- інтернет - магазин одягу та взуття
Все добре!
Зв'язалися швидко, але товару нема в наявністі.
Дякуємо за відгук ! Перепрошуємо ,що обраної вами моделі не було у наявності , таке трапляється , бо не завжди своєчасно виробники оновлюють залишки . Ми намагаємось як найшвидше оновлювати наявність , дякуємо за розуміння!
Всі речі просто супер! Зручні, якісні. Мала в захваті і я теж. Тканина, крій, зручність, якість - все на висоті! Дякую за можливість купити такі класні речі, ще й за хорошу ціну!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
жилет понравился,размер подошёл, спасибо,супер!!!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Всі речі гарної якості, дитині все сподобалось. Лише позитивні емоції від прибданих товарів.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!