Відгуки про компанію Arinka- інтернет - магазин одягу та взуття
Лілія Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Все супер. РЕКОМЕНДУЮ
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Сергій Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Сьогодні отримали посилку й почали розпаковувати без особливих очікувань. Але вже з першого погляду стало зрозуміло — тут усе зроблено з увагою до деталей. Акуратна упаковка, охайне оформлення, приємне враження ще до відкриття. Та справжній момент «вау» настав тоді, коли ми спробували джерки. Смак, текстура, аромат — усе на дуже високому рівні. Не просто смачно, а реально кайфово. Видно, що продукт зроблений з розумінням і любов’ю до справи. Щиро дякуємо. Ваші джерки — це саме той випадок, коли очікування були перевершені.
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками)
Екатерина Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками)
Екатерина Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку! Чекаємо за смаколиками)
Ирина Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Дуже смачно! Дякую!
Коментар продавця
Дякуєму за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!
Lena K.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Носить з задоволенням)
Наталія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Любовь Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками)
Сергій С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Хороша робота. Оперативно та чітко. Успіху, дякую
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками)
Олена Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!
Відгуки про компанію Arinka- інтернет - магазин одягу та взуття
Все супер. РЕКОМЕНДУЮ
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Сьогодні отримали посилку й почали розпаковувати без особливих очікувань. Але вже з першого погляду стало зрозуміло — тут усе зроблено з увагою до деталей. Акуратна упаковка, охайне оформлення, приємне враження ще до відкриття.
Та справжній момент «вау» настав тоді, коли ми спробували джерки.
Смак, текстура, аромат — усе на дуже високому рівні. Не просто смачно, а реально кайфово. Видно, що продукт зроблений з розумінням і любов’ю до справи.
Щиро дякуємо. Ваші джерки — це саме той випадок, коли очікування були перевершені.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками)
Дякуємо за високу оцінку! Чекаємо за смаколиками)
Дуже смачно! Дякую!
Дякуєму за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Носить з задоволенням)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками)
Хороша робота. Оперативно та чітко. Успіху, дякую
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо за смаколиками!