Відгуки про компанію Arinka- інтернет - магазин одягу та взуття
Надія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Це просто підпал 😍🔥
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ви в цій сукні просто неймовірна)))
Вікторія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Оксана В.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Наталія Г.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Оксана О.
Добре
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки!
Марія Ш.
Відмінно
Щиро дякую! Все супер! Рекомендую! Замовляю не вперше!
Ирина К.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Маряна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
дуже якісні спортивні костюми. Діти одягали багато разів на фізкультуру, вони не покашлатились після багаторазового прання. І продавець ввічливий, відразу відправив замовлення. Дякую магазину! Мирного неба нам усім! 💙💛
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Ольга С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Магазин працює "на відмінно".Швидкий сервіс,відправка товару,товар належної якості відповідає заявленим характеристикам. Приємно робити покупки тут.Рекомендую його всім покупцям
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Юлія Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки!
Відгуки про компанію Arinka- інтернет - магазин одягу та взуття
Це просто підпал 😍🔥
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ви в цій сукні просто неймовірна)))
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки!
Щиро дякую! Все супер! Рекомендую! Замовляю не вперше!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
дуже якісні спортивні костюми. Діти одягали багато разів на фізкультуру, вони не покашлатились після багаторазового прання. І продавець ввічливий, відразу відправив замовлення. Дякую магазину! Мирного неба нам усім! 💙💛
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Магазин працює "на відмінно".Швидкий сервіс,відправка товару,товар належної якості відповідає заявленим характеристикам.
Приємно робити покупки тут.Рекомендую його всім покупцям
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на новинки!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи ! Чекаємо на новинки!